Strona głównaO nasOfertaGaleriaKontaktPodziękowania
DBK Świątkowscy Przejażdżki bryczkami i kuligi
O nas

     

Firma DBK Świątkowscy to firma rodzinna, którą prowadzę wraz z żoną Dominiką. Od wielu lat związani jesteśmy z Kampinoskim Parkiem Narodowym. To tutaj oboje pracujemy i mieszkamy w samym sercu tej malowniczej krainy w Sierakowie. Kochamy to miejsce, naturę, zwierzęta i ludzi. Znajomi i rodzina chętnie przyjeżdżają do nas bo, jak twierdzą, to właśnie tutaj najlepiej wypoczywają i zawsze miło spędzają wolny czas.

Chcielibyśmy również Państwu przybliżyć piękno Kampinoskiego Parku Narodowego, dlatego zapraszamy na przejażdżki bryczkami i wozami taborowymi od wiosny do jesieni, zimą natomiast dostarczymy Państwu niezapomnianych wrażeń na kuligu z pochodniami i ogniskiem. W naszej zagrodzie czeka również Renatka - przesympatyczny kucyk. który z przyjemnością przewiezie najmłodszych na swoim grzbiecie.

Dla grup szkolnych, przedszkolnych zorganizujemy lekcję przyrodniczą z pracownikiem Kampinoskiego Parku Narodowego, pokażemy pracę leśnika "od kuchni", dla grup obcojęzycznych zapewnimy tłumacza. Jesteśmy w stanie zapewnić niezapomniane wrażenia nawet najbardziej wymagającym klientom.

Nasza firma działa zgodnie z regulaminem Kampinoskiego Parku Narodowego, posiadamy zgodę Dyrekcji Parku na poruszanie się po wyznaczonych szlakach zaprzęgiem konnym oraz ponosimy wszelkie koszty z tym związane.

 

       Zapraszam do współpracy firmy, szkoły, przedszkola, osoby prywatne oraz wszystkich chcących miło spędzić wolny czas. Wystawiamy fakturę VAT.Kamil Świątkowski
           właściciel